1973 yılında İstanbul’da doğdum, Sinoplu kalabalık bir ailenin çocuğuyum. İstanbul’da büyüdüm, okudum ve hala hayatımı İstanbul’da sürdürüyorum.

Çeşitli meslek dallarında çalıştım ve emekli olana kadar da çalışmaya devam edeceğim. Neşeli, güler yüzlü sıcakkanlı biriyim. İnsanlarla iyi iletişim kurar, kimseyi üzmemeye özen gösteririm.
Yeni yerler gezmeyi, yeni arkadaşlıklar edinmeyi severim.. deli dolu yıllarım da oldu.. çok olgun davrandığım , zamanlar da oldu. Bir zamanlar hobi olarak pek çok dizi filmlerde figüranlık da yaptım, reklamlar da başrolde de oynadım. Şimdi hobi olarak ve teknolojiyi kullanarak resimler üzerin de oynayarak, photosop yapmaya çalışıyorum amatörce tabii!

Bir Damla benim ikinci kitabım ilk Kitap’ım (Mayısta Coşar Gönlüm) ismini almıştı. Tanıtım amaçlı çıkartmıştık eşe dosta dağıttık. Güzel eleştiriler aldık ve benim tabirimle ikinci çocuğumu yani (BİR DAMLA) isimli bu kitabımı siz değerli dostlarım ile buluşturmaya karar verdik.

Ben şiirlerim de, genel olarak herkese kendi duygularım ile hitap etmeye ve herkesin, şiirlerimden kendine bir pay, çıkaracağını düşünerek yazıyorum.

Umarım severek ve beğenerek okursunuz ve keyif alırsınız.
En büyük dileğim, tüm insanların sağlıklı ve mutlu olması, herkesin dostluk içinde geçinmesidir bence bu mümkün olmalı kimse, kimseyi kırmamalı.

Sevgi ve saygılarımla

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.