İndirim!

Bir Mübarek Sefer

 10,00  7,50

Stokta yok

Stok kodu: 6058457263 Kategoriler:

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

96

Yayınevi

Baygenç Ajans

Dil

Türkçe

ISBN

6058457263

Yayım Tarihi

2015

Yazar Hakkında

Celalettin Tutkun

Celalettin Tutkun

1977 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden ve Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

2002 yılından itibaren öğretmen olarak meslek hayatına adım attı. İzmir, Manisa, Ordu ve Samsun’da görev yaptı. Samsun’da yaşıyor.

Öykülerinde eğitimci olmasının da etkisiyle çocuk, eğitim, doğa ve hayvan temalarını kullandı. Dünyayı iyiliğin kurtaracağına inanıyor. Bu sebepten bazı sivil toplum kuruluşu, yardımlaşma derneği ve kültür derneğinin üyesi ve gönüllüsü olarak çalışıyor. Hayatı, insanları, canlıları ve çocukları çok seviyor. Yazmayı insanlara söyleyecek sözleri olmasından ve düşünmenin en iyi yöntemlerinden olduğu için tercih ediyor.

Üç ulusal öykü yarışmasında ödül aldı.

Öyküleri Güncel Sanat, Berceste, Nif Sanat dergilerinde yayınlandı.

Edebiyatçılar derneği, Samsun yazarlar birliği ve Bafra kültür ve sanat etkinliklerini destekleme derneği gibi edebiyat topluluklarının üyesidir.

Yaşamında bir tutku olan kitaplarla meşgul olmaya ve yazmaya devam ediyor.

Arka Kapak

Yazar, umre anılarını bu kitap ile bir araya getirmiştir. Yolculuk boyunca şahit olduklarını, izlenimlerini, kutsal topraklara olan ilgiyi ifade etmiştir. Kitap tarihi olaylardan ayrıntılı bilgiler aktararak bir gezi kitabının dışında tarihsel bilgiler veren bir çalışmadır. Ayrıca kitap resimlerle zenginleştirilerek okura sunulmuştur.

İçinde Ne Var

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.