Güçlü Atletik Özgür (e-Kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.

 15,00

Stok kodu: 978-605-9385-15-2 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-15-2

Yayım Tarihi

2016

Yazar Hakkında

Erol Uğur

Erol Uğur

Erol Uğur İstanbul doğumludur. Vefa Lisesi, İstanbul Şişli İktisadi ve Ticari İlimler Yüksek Okulu İşletmecilik İhtisas Bölümü, İşletme Fakültesi Pazarlama Enstitüsü ve İşletme İktisadı Enstitüsü İşletmecilik Lisans Üstü İhtisas Programı Mezunudur. Evli ve iki çocuk sahibidir.1982 yılına kadar yurdumuzun önde gelen pazarlama ve sanayi kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

1980 yılından 1993 yılına kadar, VÜCUT GELİŞTİRME FEDERASYON’unda Teknik, Organizasyon, Hakem ve Eğitim Komitelerinde yer almış olup, görevde bulunduğu yıllarda hem kendi tesislerinde, hem de federasyon bünyesinde antrenör kursları ve eğitim seminerlerinde eğitimcilik yapmış olup, Ülkemizin ilk PERSONAL TRAINING - KİŞİYE ÖZEL –EGZERSİZ PROGRAMLARI EĞİTMENİ olup, halen spor eğitim, spor kitapları yazarlığı, spor tesisi kurma, fizibilite, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini, SPORMERKEZİM SPOR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK, ve BUJİN FIGHT CLUB kuruluşları ile devam ettirmekte, Dünyaca ünlü MASTERCARE İSVEÇ BACK A TRACTION SİSTEM – Bel ve Sırt Tedavi Edici ve Koruyucu Traksiyon Sistemlerinin Türkiye Master Distribütörlüğünü yürütmektedir.

Arka Kapak

Geriye dönüp baktığınızda süratle geçen yılların,

Vücudunuzda, kalça ve bacaklarınızda yaptığı tahribatı gördükçe üzüldünüz, umutsuzluğa kapıldınız, çıkış yolları aradınız ve telaşlandınız. Birçok şey yapmayı denediniz, fakat olmadı, Ve bu kitap elinize geçene kadar hiçbir şey yapamadınız.

Şimdi artık çok şey değişti. Yaşamınızı düzenlemek, istediğiniz form ve sağlık düzeyine erişmek için artık sağa sola koşup çözüm aramayacaksınız. İşte Her şey ellerinizin ve iradenizin altında:

GÜÇLÜ – ATLETİK – ÖZGÜR

Yaşam tarzınızı ve vücut formunuzu, bilimsel egzersiz ve beslenme planlarıyla, uygulanması kolay ve pratik bilgilerle değiştirerek daha sağlıklı ve daha mutlu olacaksınız.

Programınız ve sihirli formüller GÜÇLÜ – ATLETİK – ÖZGÜR ‘ün satırları arasında. Tüm yaşamınız boyunca form, sağlık ve mutluluğunuzun anahtarını artık ellerinizde bulunduruyorsunuz. Onu hiç bırakmayın.

GÜÇLÜ-ATLETİK-ÖZGÜR’LE Artık tüm hissettikleriniz ve yaşamdan beklentileriniz hep en üst düzeyde olacak.

Güzel görünmek, sağlıklı ve formda olmak sizin hakkınız.

İçinde Ne Var

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.