İndirim!

İçimdeki Çocuk

Icinde Ne Var

 10,00  9,00

Stok kodu: 9786059751247 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Yayınevi

Baygenç Ajans

Dil

Türkçe

ISBN

9786059751247

Yayım Tarihi

2016

Yazar Hakkında

Celalettin Tutkun

Celalettin Tutkun

1977 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden ve Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

2002 yılından itibaren öğretmen olarak meslek hayatına adım attı. İzmir, Manisa, Ordu ve Samsun’da görev yaptı. Samsun’da yaşıyor.

Öykülerinde eğitimci olmasının da etkisiyle çocuk, eğitim, doğa ve hayvan temalarını kullandı. Dünyayı iyiliğin kurtaracağına inanıyor. Bu sebepten bazı sivil toplum kuruluşu, yardımlaşma derneği ve kültür derneğinin üyesi ve gönüllüsü olarak çalışıyor. Hayatı, insanları, canlıları ve çocukları çok seviyor. Yazmayı insanlara söyleyecek sözleri olmasından ve düşünmenin en iyi yöntemlerinden olduğu için tercih ediyor.

Üç ulusal öykü yarışmasında ödül aldı.

Öyküleri Güncel Sanat, Berceste, Nif Sanat dergilerinde yayınlandı.

Edebiyatçılar derneği, Samsun yazarlar birliği ve Bafra kültür ve sanat etkinliklerini destekleme derneği gibi edebiyat topluluklarının üyesidir.

Yaşamında bir tutku olan kitaplarla meşgul olmaya ve yazmaya devam ediyor.

Çocuk masumiyetin, saflığın simgesidir. Henüz yazılmamış bir defter, ya da okunmayı anlaşılmayı bekleyen kitap gibidir. Çocuğu anlamak ve anlatmak zordur.

Bu kitapta çocukluğumdan bazı izleri, beni için değerli olan insanların, hatta dört ayaklı dostlarımızın öykülerini, anılarımı, çocukluk sevinçlerimi, benim ve tüm çocukların ortak duygularını bulacaksınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.