Ümidimi Kaybetmedim

 15,00

Stok kodu: 978-605-88818-0-8 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

127

Yayınevi

Kutla Yayınları

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-88818-0-8

Yazar Hakkında

Serap Gençler

Serap Gençler

Serap Gençler Kars doğumlu ilk orta liseyi Karsta okudu, Daha sonra işletme iktisat bölümlerinden ayrı ayrı mezun oldu. Ayrıca anasınıfı öğretmenliği bölümü okuduğu için bir süre ana sınıfı öğretmenliği yaptıktan sonra istifa etti. Özel bir kurumda muhasebeci olarak çalıştı. Birden fazla kitap yazdı çocuk kitapları masallar,öyküler tarihi kitaplar romanlar yazdı, yayınlanmış 18 adet kitabı bulunmakta.

Öyle an olurki çok mutlu olursunuz mutluluğun hep böyle süreceğini düşündüğünüzde herşeye kötüye gitmeye başlar. Ümidinizi kaybettiğinizde hayat size beklemediğiniz anda yeni kapılar açar ve herşeye rağmen ümidinizi kaybetmemeniz gerektiğini anlatmaya çalışır.


Aytaç elinde tuttuğu kağıdı neşeli halde eve doğru hızlı adımlarla yürüdü. O kadar mutluydu ki ayaklarını hissetmiyor yerlere basmıyor bulutlarda uçar gibi yürüyordu. Eve yaklaşınca, hızla evin tahta kapısını açıp bahçeye girdi. Kapının gürültülü açıldığını duyan Menekşe, annesi,erkek kardeşi ve babaannesi bahçede oturdukları yerden şaşkınlıkla kapıya doğru baktılar. Aytaç elindeki zarfı gülümseyerek kızı Menekşeye uzattı, mutlulukla zarfı alıp üzerini okudu sınav sonuç belgesi yazıyordu. Heyecanlanarak zarfı açmaya çalışırken daha önceden açıldığını fark etti, kalbi hızlı hızlı çarpıyordu. Heyecanını yenip sonunda zarfın açılan yerinden kağıdı çıkardı. Kağıdı açtıkça elleri titriyordu. Menekşe bir yıl hiç durmadan çalışmasının sonucunu aldığını öğrenmesinin zamanı gelmişti. Okudukça önce gözlerine inanamıyor üstelik heyecanlı yüzünün yerini gülümseme almıştı. Üniversiteye halkla ilişkiler fakültesine yerleştiği yazıyordu. Aytaç kızının siyah parlayan gözlerine bakarak siyah saçlarını okşadı.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.