Vücudunuzun Vitrini (e-Kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.

 15,00

Stok kodu: 978-605-9385-14-5 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-14-5

Yayım Tarihi

2016

Yazar Hakkında

Erol Uğur

Erol Uğur

Erol Uğur İstanbul doğumludur. Vefa Lisesi, İstanbul Şişli İktisadi ve Ticari İlimler Yüksek Okulu İşletmecilik İhtisas Bölümü, İşletme Fakültesi Pazarlama Enstitüsü ve İşletme İktisadı Enstitüsü İşletmecilik Lisans Üstü İhtisas Programı Mezunudur. Evli ve iki çocuk sahibidir.1982 yılına kadar yurdumuzun önde gelen pazarlama ve sanayi kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

1980 yılından 1993 yılına kadar, VÜCUT GELİŞTİRME FEDERASYON’unda Teknik, Organizasyon, Hakem ve Eğitim Komitelerinde yer almış olup, görevde bulunduğu yıllarda hem kendi tesislerinde, hem de federasyon bünyesinde antrenör kursları ve eğitim seminerlerinde eğitimcilik yapmış olup, Ülkemizin ilk PERSONAL TRAINING - KİŞİYE ÖZEL –EGZERSİZ PROGRAMLARI EĞİTMENİ olup, halen spor eğitim, spor kitapları yazarlığı, spor tesisi kurma, fizibilite, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini, SPORMERKEZİM SPOR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK, ve BUJİN FIGHT CLUB kuruluşları ile devam ettirmekte, Dünyaca ünlü MASTERCARE İSVEÇ BACK A TRACTION SİSTEM – Bel ve Sırt Tedavi Edici ve Koruyucu Traksiyon Sistemlerinin Türkiye Master Distribütörlüğünü yürütmektedir.

Arka Kapak

Bir daha şu göbeği nasıl eriteceğim derdi yaşamayacaksınız!

Gerek form ve estetik, gerekse sportif ve fiziksel performansınız açısından çok önemli olan Mide ve Karın bölgesi zamanla eritemediğiniz ve gittikçe artan yağlarla kaplanır ve ORTA KATTAKİ GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ ile HEM FORM HEM DE SAĞLIK sorunu yaşarsınız ve buna bağlı olarak da yaşam kaliteniz gittikçe düşer.

Kitabım, mide ve karın kasları üzerinde bilimsel araştırma ve yaşanmış tecrübelere dayanmaktadır.

Tüm içerik, sade bir dille ve tüm ihtiyaç sahiplerine hitap edebilen bir yapı içine bu sorunu kolayca giderecek en etkili egzersizler ve bilgilerle düzenlenmiştir.

“ GÖBEĞİNİZİ “ eritmenizde, sağlık, estetik ve form kazanmanıza vesile olabilirsem kendimi mutlu sayacağım.

İçinde Ne Var

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.