Ben Çok Güzelim

 50,00

Stok kodu: 978-625-7237-31-4 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

20

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-31-4

Yayım Tarihi

2021

Yazar Hakkında

Ayça Erdem

Ayça Erdem

1973 İstanbul doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nü bitirmiştir. Uzun yıllar resim ve seramik eğitimleri almış, kişisel ve karma sergiler açmıştır. Daha önce Melekler Müzede ve Melekler Sanat Okulunda isimli kitapları yayımlanan yazarın, İngilizceden çevirilerini yaptığı çocuk kitapları bulunmaktadır. Amacı; aldığı kişisel gelişim bilgilerini, pedagojik eğitimiyle harmanlayarak hikâyeler aracılığı ile çocuklara aktarmaktır. Hâlen Antalya’da yaşayan Ayça Erdem, evli, iki çocuk ve bir köpek sahibidir.

Kendini olduğu gibi sevme ve koşulsuz kabul etme üzerine bir kitap…  

Yaratılmış her canlının eşsiz özellikleri ve doğada ayrı bir görevi vardır. Bazen bizlerin sadece bir sümüklü böcek, deyip geçtiğimiz o minicik canlının bile doğa ve diğer canlılar için çok önemli olduğunu bilmeliyiz.  

Bu hikâyede ise birçok insan tarafından önemsenmemesine rağmen kendini olduğu gibi seven ve öz değerini bilen, sevimli bir sümüklü böceğin anlatımı üzerinden, çocuklara kendilerini ve diğerlerini sevmeleri ve koşulsuz kabul etmelerini öğretmek amaçlanmıştır. 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.