Gerçek Aşk’a Uyanış

 60,00

Stok kodu: 978-625-7237-22-2 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-22-2

Yayım Tarihi

2020

Yayınevi

Yazardan Direkt Yayınevi

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Sedef Sade

Sedef Sade

Yazar hakkında; 1989 Sakarya doğumlu Sedef Sade Kuantum Yaşam Koçudur. Eğitimlerini 2014 yılında bitirerek 2014 yılında Eskişehir’de Mor Beyaz Gelişim Koçluk Akademisi adında koçluk merkezinin resmi açılışını yapmıştır. Başlarda Profesyonel eğitimler ile ilerlemeyi seçen daha sonrasında bireysel seanslar yapmaya başlayan yazarımız, kişilerin ulaşmak istedikleri hedeflerinde aslında onlara yol arkadaşlığı yapmaktadır. Alanı ilişkiler, kaygı, endişe, vesvese olsa da bilinçaltının gizemli ve sırlı kapılarını ilim ve bilimi dengede tutarak ilerletmeyi seçmiştir. ‘Bilim olmadan, ilim, ilim olmadan da bilim olmaz’ cümlesini kendisine kural yapmıştır.
Kuantum ve tasavvufa yönelik araştırmaları ve deneyimleri bugün yüzlerce insanın hayatında farkındalıklar yaratmasına vesile olurken gerek grup çalışmaları, gerek bireysel çalışmalar ile bütün uygulamalarını sunarak kişinin bakış açısını değiştirmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Bu kitapta sizin için Yaradan’dan talep ettiğimiz AŞK’ı diliyorum. Bu aşk hayatınıza Yaradan ile sizin buluştuğunuz dua noktasında mucizelerle ve ihtişamla gelsin. Sizi Yaradan’ın bir parçası olduğunuz için seven, sizin de onu öylesine derin sevebileceğiniz ve hissedebileceğiniz birisi olsun.

Hayatınızda mutlaka dönüm noktaları olmuştur. Terk edilişler, aldatılmalar, biten aşklar… Şimdi hepsi için teşekkür etme zamanı. Kendinizle buluşma zamanı. Ne yaşamış olursanız olun, şimdi kalbinizi AŞK’a açma zamanı. Bu bir Uyanış kitabı. Benliğinizi arayan ruhlarınıza hitaben yazıldı. Kendisini, aşkını, yaşadığı olayları ve “Neden ben!?” diyerek hayatını sorgulayan her bir kişiye yol arkadaşı. Baş ucu kitabı. Kişisel deneyim ve gelişim kitabı.

Gerçek aşkla en kısa zamanda buluşmanızı ve kolaylıkla UYANIŞ’a geçmenizi temenni ederim.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.