Numeroloji Türkiye

Icinde Ne Var

 150,00

Stok kodu: 978-625-7237-29-1 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-29-1

Yayım Tarihi

2021

Yayınevi

Yazardan Direkt Yayınevi

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Eylem Sedef Dilber

Eylem Sedef Dilber

Sivas (1) ve Malatya (3) kökeninden olup, 1980 (9) Ankara (3) doğumluyum. Geçmiş yaşamlarımda bir Şaman olarak bedenlenmişken bu yaşamımda yine Şamanik kültürle iç içe olan Alevi-Bektaşi inancını benimsemiş muhteşem aileme dâhil oldum. Ruh varlığı olarak 8. ve 9. rakamlardan borçlu olarak Anadolu topraklarında bedenlendim. Bu yaşamımda, bu rakamların sınavlarını verebilmem için konularına göre yaşamımı şekillendirmem gerektiğini, numeroloji eğitimimde fark ettim. Yaşam amacım 30/3 (sezgilerle yaşamayı öğrenmek), ruh güdüm 7 (analitik zekâ), yaşam tarzım 5 (sosyalleşme), ülkem 8, yaşadığım il ve ilçe 9/9, oturduğum bina 7, dairem 4, plakam 8, çalıştığım bina 5, cep numaram 3, iş yeri numaram 3, sicil numaram 9. Evlilik soyadım ile kızımın ismindeki harflerin, (9.çakrama destek veriyor) ve hayatıma giren rakamların beni şifaladığını keşfettim. 7 stilinde ilerleyip, 2 ve 5’in uzmanlığını katarak, hem 8 ve 9’u başarmaya, üstelik kendimi sezgilerimle ifade edip, var olan bilgeliğimi kitlelere aktarmak için geldiğimi öğrendim. Küçüklüğümde, mükemmel resim (3) yapar, harika şiir yazardım (3). Hayalim ünlü bir stilist(3) olmaktı ancak yaşam beni farklı kulvarlara yöneltti. İlk değişim dönüşüm yılımda (1998) üniversiteye başladım. 2004 yılında, doğum günüme henüz bir ay varken yani 8 (kariyer, güç, para) rakamı titreşiminin son demlerindeyken mesleğime başladım. 2007 yılında 3 rakamı etkisindeyken siyasete (8) hızlı bir giriş yapıp unvan üstüne unvan alarak kısa bir süre sonra bitirdim. 2012 yılında 8 rakamı etkisindeyken ilk arabamı aldım. İlk zirve yılım olan 2013’te (şifa ve tamamlanma döneminde) ise evlendim. Eşimin soyadı ile karmik borçlu olduğum 9. rakamıma gelen takviye, kişisel gelişim ve şifa konularında fırtınalar gibi esmem için önümü açmış oldu. Tabii ki evliliğin ilerleyen yıllarında titreşiminden faydalanmaya başladığım gibi bu konulara balıklama dalıp zıpkın gibi ilerleyerek evrensel akışı da keşfettim. Yeni döngümün başladığı, 2014 yılında kızımı kucağıma. Hayalimdeki değil de ilhamla gelen ismi koydum ona ki o zamanlar numerolojiden haberim yoktu. 2020’de, doğum günüme bir ay kala (6), o çok istediğimiz evimizi aldık ve ailece çok mutlu olduk. 2021 yılı benim için tekrar bir 8 (kariyer) yılı enerjisi altında geçiyor. Bu yıl bu kitapla hem tasarımımın (30/3) gereğini yerine getirmiş hem de topluma güzel bir eser vermiş olacağım. Sözün özü, numerolojiden sonra hayatımın tamamı rakamlara dönüşmüş oldu.

Varlık, ruhsal tarafta sözleşmesini imzalar; 3. boyut dünyada doğar, büyür, yaşar ve ölür. Peki, yaşamı boyunca ne yapar? Çocuklukta oynar, ergenlikte duyguları ile yüzleşir; okur, işe girer, evlenir, ev alır, araba alır, çocuk bakar, çocuğu okutur, çocuğu işe yerleştirir, çocuğu evlendirir, çocuğa ev alır, torun sahibi olur. Bu süreçte varlık, hâlâ çalışıyordur. Sonra yazlık alma peşine düşer ve alır. Artık maddi doyumların hepsini gerçekleştirmiş ve torunuyla vakit geçirme isteğine kapılmıştır. Emekli olur. Yaş 65. Eğer kendisine iyi baktıysa bu hayali gerçekleşir yoksa hastalık şikâyetleri artar ve hastaneye gidiş-gelişler sıklaşır. Öğrendiğimiz yaşam şekli budur. 

Bu saydıklarımın içinde yaşam amacı, görevi, potansiyeli, mutlu olacağı meslek, zaafları, hastalığa açık olduğu bölgeler ve çözümleri; ortaklık ve toprağa yatırım enerjisi, değişim dönüşüm yıllarında enerjiyi doğru kullanıp kullanmadığı, yetenekleri ve icraatları nelerdir kısmı yoktur. Çünkü varlık öğrenerek akışına kapıldığı bu yaşam tarzında; kendisine dönüp bakamamış, potansiyelini daha iyi kullanamamıştır. Bu kitapla ismimiz ve doğum tarihimiz ile hayatımızdaki telefon numaramızdan tutun da yaptığımız meslek unvanına, kimlik numaramızdan iş yeri sicil numaramıza, oturduğumuz evin kapı numarasından çocuğunuza koyduğunuz isme, işe başlatılacak personelin hangi departmana uygun olduğundan, tabela isminize kadar tüm rakam ve harflerin hayatımıza tesadüfen girmediğini anlayacaksınız. 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.