Kalbimdeki Casus (e-kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-605-9385-73-2-e Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-73-2-e

Yayım Tarihi

2020

SampleFile

http://heryerdekitap.com/icinde-ne-var/kalbimdeki-casus-icinde-ne-var.pdf

Yazar Hakkında

Hakan Acar

27.11.1983'te Sivas Yıldızeli'de doğan Hakan Acar’ın on iki yaşında babasını kaybettikten sonraki süreçte, eğitim hayatı oldukça zorlu geçti. Çeşitli desteklerle Sivas Anadolu ve Ticaret Lisesi’ni bitirdi ve üniversite eğitimi yarım kaldı. Kitaplardan sonra hayatta en çok sevdiği yemek pişirme alanında eğitimler alıp beş yıldızlı otellerde aşçı olarak çalışmaya başladı. Kısa sürede mesleğinin zirvesine çıkan yazar, en büyük tutkusu olan kitaplardan hiçbir zaman vazgeçmedi.
Yayımlanmamış kısa hikâyeleri ve şiirleri olan Hakan Acar’ın ilk roman çalışması "Yüreğimdeki Gamze" de yayımlanma şansı bulamadı. İkinci roman çalışması olan "Kalbimdeki Casus" üç seri olarak hazırlanmaktadır. Serinin ilk kitabı olan "Aşkenaz'da Aşk" ilk sevda tutkusuyla yazıldı.

“En kötü hayal kırıklığı, sevdiğinin uğrattığı hayal kırıklığı olsa gerekti. Yüksekten düşüp bin parça olmuş bir camın kırık parçalarından farkı yoktu. Böyle bir hastalığa yakalanmış bir yüreğin tedavisi sadece ve sadece vatan sevgisi olabilirdi. Sevdiğini bırakıp cepheye koşan vatan çocuklarının içindeki duyguların ötesinde ne olabilirdi ki? Hiçbir şey!”

Yıllarca sakin ve dile getiremediği aşkının hayaliyle sıradan bir yaşam süren Bartu’nun aşçılık yaparken birbirinden ilginç karşılaşmalarla değişip dönüşmesini anlatıyor Kalbimdeki Casus, Aşkenaz’da Aşk. Kitap okuyarak ve çok sevdiği kadına olan aşkından bir gün bile vazgeçmeden geçirdiği günleri İshak Bey’le tanıştıktan sonra bambaşka bir serüvene dönüşüyor ve sıradanlığın içinden büyük bir kahraman hikâyesi çıkıyor. Bartu ve hayatına dâhil olan İshak, Yediler Meclisi ve aslında kim olduğunu bile yıllar sonra öğrendiği Açelya’nın macera ve aşk dolu günleri, içinde sırlar ve birer birer çözülen gizemlere evriliyor. Hakan Acar’ın hız kesmeden, okurun merakını her sayfada biraz daha artırarak anlattığı hikâyede, bildiğimizi sandıklarımızın aslında bambaşka olduğunu keşfediyoruz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.