Ganbatte – Vazgeçmeyeceğiz

Icinde Ne Var

 220,00

Stok kodu: 978-625-7237-34-5 Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

328

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-34-5

Yayım Tarihi

2021

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Melis Candan Mumcular

Melis Candan Mumcular, Başkent Ankara’da doğdu. Çocukluğu, devlet memuru olan anne, babası ve kız kardeşi ile birlikte yurdun farklı yörelerinde geçti. Üniversite eğitimi için Ankara’ya döndü; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi.

1990 senesinde adım attığı kurumsal iş yaşamı boyunca, gelişimine katkı sağlayan, London Business School, International Institute for Management Development ve Management Center Europe gibi kurumların eğitim programlarına katıldı.
Çoğunlukla yurt dışında sürdürdüğü kariyerinde, üst düzey liderlik görevleri üstlendi, fabrikalar yönetti.
Uluslararası yaşam serüveni Japonya’da başladı; ardından sırasıyla İsviçre, İsveç, Kazakistan ve Polonya eklendi. Çok kültürlü ortamların zenginleştirdiğine inandığı, düşün ve duygu dünyasını yansıttığı resimleri ile karma sergilere katıldı.
Birikimlerini paylaşmayı hedefleyerek ve özellikle memleketine değer katmak amacıyla nasıl yönlendirebileceğini düşünürken yazmaya başladı ve öylelikle ilk kitabı, Ganbatte ortaya çıktı.
Yaşamını ve çalışmalarını İsviçre’de sürdüren yazar, evli ve bir kız evlat annesidir.

Ganbatte; anlatıldıkça derinleşen, hep özlenen zamanlardan günümüze bir zaman yolculuğu…  Masalsı olduğu kadar lirik bir öz yaşam hikâyesinin anı koridorlarındaki bu yolculukta, herkesin kendi dünü ve belki bugünü bir yerlerden tanıdık gelecek. Dünün hatırası olan tanıdık mekânların, kasabaların içinde gezinirken günümüzün dünyasına dair özgün ve yerinde tespitler, Ganbatte’de bütün anlatıma bambaşka bir anlam katıyor. Zaman tanıklığında; anılardan, hayat tecrübelerine ve bol birikime dayalı çıkarsamalardan mizahi tespitlere uzanan eserde; çok yönlü bir yazarın resim çalışmaları da okura aynı hikâyeleri, farklı bir dilde anlatıyor. 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.