Kanutu (e-Kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-605-9385-57-2 Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

10

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-57-2

Yayım Tarihi

2019

SampleFile

http://heryerdekitap.com/icinde-ne-var/kanutu-icinde-ne-var.pdf

Yazar Hakkında

Pınar Atabey

Pınar Atabey

Pınar Atabey, muhasebeciliğin yanı sıra Türkiye’nin ilk bilgisayar programcılarından biri olan baba ile terzi bir annenin ortanca çocugu olarak 20Mart 1981 yılında İstanbul'da doğdu. Bir ablası ve bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Çocukluğu anneanne, dede, büyükanne ve büyük dedenin de olduğu geniş bir ailede geçti. Çok kuşaklı bu evde, masallar, göç hikayeleri ve anadolu öykülerini dinleyerek büyüdü.

Beykent üniversitesinde İşletme masteri yaptı. Yabancı sermayeli şirketlerde uzun süre çalıştı. Şu anda Finans alanında asistan olarak çalışmaktadır. İyi derece inglizce bilmektedir. ilk aşkı, 2014 yılında alevlenen japonca dil eğitimine ve 20018 yılında başladığı İspanyolca ögrenimine azimle devam etmektedir.

İmkan buldukça yurtdışına seyahatler yapmaktadır. (Japonya, USA ve Canada) Edindiği tecrübeleri hikayelerinde kullanan yazar, dünyayı bilim kurgunun kurtaracağına inanarak öykülerini yazmaktadır.

Gezi ve kısa öykülerini https://atabeyp.wordpress.com adresinde bulabilirsiniz.

İş yaşamının stresinden bunalan şehir insanları….

İki kısa öyküden oluşan kitapta Pınar Atabey’in yaşadıkları hayatı, rüyalarında kendilerini çağıran ‘Gençlik Şehri’ ne ulaşmak için terk eden “working class “insanları konu alıyor.

Hesap makineleri, cetvellerini hepsinden önemlisi hırslarını çantalarına doldurup köylere yerleşirlerse başlarına ne gelir? Bu sorunun cevabını Pınar Atabey’in öykülerinde bulacaksınız.

Alışılmış hayatlarını geride bırakan insanların yaptığı yolculuğu varış noktalarında geçirdikleri değişimlerini, umutlarını ve beklentilerini bilim kurgu tarzıyla anlatan yazar zaman ve mekânın sınırlarını zorlarken, insan olmanın hallerini gözler önüne seriyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.