Zamancı Baba

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 5,00

Stok kodu: 978-605-9385-39-8 Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-39-8

Yayım Tarihi

2017

SampleFile

http://heryerdekitap.com/icinde-ne-var/zamanci-baba-icinde-ne-var.pdf

Yazar Hakkında

Yusuf Mizmari

1977 Afyonkarahisar doğumluyum. İlk öğrenimimi burada tamamladıktan sonra mesleki eğitim için 15'imde baba ocağından ayrıldım ve henüz 17 yaşımdayken kamu sektöründe çalışmaya başladım. Yaşıtlarımdan çok daha erken yaşta iş hayatına girmiş olmam her şeyi farklı bir bakış açısıyla görmemi sağladı. Yetişkinler arasında yetişkin rolü yapan bir çocuktum aslında. Yıllar yılı hep bir arayış içinde oldum ve bu sırada, düşlerimde bile göremeyeceğim pek çok olaya tanık oldum. Sonunda kendimi bu günlere hazırladığımı anladım ve yazmaya başladım. Çok şey biriktirdim; acı, tatlı, sevimli, pahalı, ucuz, anlamsız ve paylaşılacak pek çok şey.

Çok geç olmadan hayatımdaki en anlamlı, en değerli servetimin sevgili eşim ve üç güzel çocuğumuz olduğunu anladım. Onları her şeyden çok seviyorum. Şimdi aileme siz değerli okurumu da katmak istiyorum. Kim bilir, belki bir gün sizinle de buluşuruz.

Polisiye kurgu; olaylar İzmir’de geçiyor. Kendi halinde bir yaşam süren Metin Yıldız’ın kızı, ülkemizde sıkça olagelen bir “maganda kurşunu” ile öldürülür. Metin Yıldız, aynı gece işlenen bir başka cinayetle de uğraşan polisin ihmali olduğunu fark edince bir cinayetler dizisi başlar. Çok geçmeden polis ve adli birimler katilin kim olduğunu anlarlar ancak katilin parlak zekasını bir türlü alt edemezler. Olaylar birbirine girdikçe polis, yargı, siyaset dayanışma ayakları olan bir kirli ilişkiler yumağı olduğu ortaya çıkar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.