Gölgem Gölgelere Karıştı

Icinde Ne Var

 50,00

Stok kodu: 978-625-7237-02-4 Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

277

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-02-4

Yayım Tarihi

2020

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Gülümsün Tansev

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çevirmen olarak çalışan Gülümsün Tansev, emekli olduktan sonraki yaşamını tamamen yazmaya adamıştır. Öykü anlatmak, farklı yaşamların gözden kaçırılmış ayrıntılarından yepyeni kahramanlar yaratmak, yazarın üretken yaşamının en önemli parçasıdır. Daha önce yayımlanmış bir öykü kitabı ve bir de masal kitabı bulunmaktadır.

Gölgem Gölgelere Karıştı ile bilmediğiniz sokak aralarında, bir cebe sığdırılan anılarda, mevsimsiz kaderlerde, hafızaların diplerinde, yaşamın gözden kaçırılmış köşelerinde ve sizi bekleyen her hikâyeyle yeni bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın! Gülümsün Tansev, bu kez gölgeler arasında gezinerek yalın ama bir o kadar da çarpıcı sırları açığa çıkarıyor. O sırlar ki az önce yanı başında soluklandığımız bir pencerenin buğusunda gizli.

Kendine has lirik ve ironik üslubuyla siz inandıklarınızla yaşarken hiçbir şey sandığınız gibi değil diyor bize. Gölgem Gölgelere Karıştı ile yazarın muazzam anlatımıyla kıyısından geçilip gidilmiş hayatlara elini uzatırken hiçbir öykünün bitmediğini, birbiri ardınca süregeldiğini anlıyoruz. Günümüz edebiyatında, öykü türünde alışagelmemiş bir örneği gölgelerin arasında bulacaksınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.