Sonsuzluktakiler

Icinde Ne Var

 55,00

Stok kodu: 978-605-9385-93-0 Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

217

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-93-0

Yayım Tarihi

2020

Yazar Hakkında

Ezgi Demir

Ezgi Demir

1982 yılında Balıkesir’de doğan Ezgi Demir, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisans eğitiminin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında Nöropazarlama, Mindfulness, Method Acting eğitimleri aldı. Mindfulness konuşmacısı ve sanat terapisi uygulayıcısı olarak bugüne dek birçok ülkede yüzlerce kişiye eğitim verdi.
Aynı zamanda öyküleri çeşitli dergilerde yayımlandı. NewYork Art Expo’ya davet edildi ardından 2017 yılında Berlin’de En iyi Çıkış Yapan Contemporary Sanatçı katalogunda yer aldı ve resimleri Salvador Dali’nin oğlu Roy Von Dali tarafından İtalyan dergilerinde yorumlandı.
Kendi atölyesinde resim ve heykel çalışmaları yapan ve yurt içi, yurt dışında çeşitli sergiler açan Ezgi Demir, aynı zamanda özel bir şirkette uluslararası yöneticilik yapmaktadır.

Resimlerle dile gelen duygular, bu kez farklı bir kitapla çıkıyor karşımıza. Yazarın kendi resmettiği desenler kitabın içeriğini süslüyor. Sanatın görsel öğelerini kelimelerin gücü ile birleştiren yazar, insanoğlunun duygu arşivlerini ortalara saçıyor.

Kitabın yapısı da içeriği kadar farklı. Sayfa numaralarının tamamı 7. Beynin aldatmacasına başka bir bakış açısıyla karşılık veriyor Ezgi Demir. Kitabın tamamı hislerin dile gelişi, bir durum edebiyatı sahnesi. Duyguların aşırıya kaçmasının vardığı noktalar, sürreal bir ahiret kavramıyla bütünleşiyor. Sonunda anlıyoruz ki hepimiz varoluşsal bir yolculuktayız.

Macarca olarak da yayımlanacak olan Sonsuzluktakiler, Ezgi Demir’in kendisine yüreğiyle eşlik etmek isteyen yolcularla kocaman bir seyahat için gaza basıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.