23 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da doğdum. Aydın’da ön lisans, pazarlama bölümünü kazandım ve okulun eğitiminden memnun kalmadığım için ilk yılın sonunda yatay geçiş yaptığım Isparta’da pazarlama eğitimimi tamamladım. Öğrenimimi 2015 yılında dikey geçiş ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamladım. O dönem annemin geçirmiş olduğu beyin kanaması nedeniyle Marmara Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimimi yarıda bıraktım. Bu nedenle de öğretmenlik hayalimi gerçekleştiremeyip kariyerime insan kaynakları alanında devam ettim. 2017 yılında Marmara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Sertifika Programı’nı bitirdim. Yaklaşık 5 yıldır da insan kaynakları profesyoneli olarak çalışıyorum.
Birçok topluluk ve kurumda, özellikle çocuklara yönelik gönüllü, sosyal sorumluluk projelerinde aktif görev alıyorum. Araştırmalar yapmayı ve üzerine yazılar yazmayı çok seviyorum. İlkokulda tuttuğum günlükler ve yazdığım şiirlerle; lisede felsefe kulübünün başkanlığını yaptığım dönemde, okul dergisine yazılar yazarak ilk amatör deneyimime başladım. Edebiyat, felsefe ve psikoloji üzerine araştırmalar yapıp teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyorum. Çalıştığım sektörden de kaynaklı olarak yazılıma büyük ilgim var.
Ayrıca, fotoğraf çekmek ve müzik dinlemek ise benim için bir tutku. Özellikle pikap ve plaklardan dinlemeyi çok seviyorum.