Fırtına

(1 müşteri değerlendirmesi)

Icinde Ne Var

 80,00

Stok kodu: 978-625-7237-86-4 Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

138

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-86-4

Yayım Tarihi

2023

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Tamer Sandal

1981’de İstanbul’da doğdum ve hayatıma burada devam ettim. Yazarlıkla, hep bir arayış içinde olduğumu fark ettikten sonra tanıştım. Yaşadığım bu şehir hayatının bir kaosa dönüştüğü ve boğulduğumu düşündüğüm sıralarda; yazmanın, beni içinde bulunduğum sıkıntılardan uzaklaştırdığını fark ettim. Yazarken bu dünyadan kurtulup farklı hayatlar yaşayabildiğimi, istediğim karaktere girip özgürce davranabildiğimi ve aradığım şeyin bu olduğunu keşfettikten sonra yaşadıklarımı tüm insanlarla paylaşmak istedim.

Yazar Tamer Sandal; birbiri ardınca çıkan çatışmaların ve patlayan silahların arasında bile iyilerin iyi kalabildiğini, aşkın her ortamda ve her şeye rağmen kendine yer bulabildiğini sade ve samimi bir üslupla dile getiriyor. Bu üslup ile okurlar, bambaşka hayatlardan gelip aşkın paydasında buluşan insanların el ele yeni bir hayat inşa etme çabasına yakından tanık olurken kötülüklerin arasında bile iyiliğin nasıl var olabildiğini ve aşkın farklı dünyaları nasıl bir araya getirdiğini yakın ve gerçekçi bir açıdan takip ediyor. Fırtına’da, dünyanın bir ucundan âdeta başka bir ucuna uzanan maceralardan, bütün gerilim ve aksiyonlardan geriye yalnızca aşk kalıyor.

Fırtına için 1 değerlendirme

  1. uzunmuhendislik (doğrulanmış kullanıcı)

    Merhabalar,
    Öncelikle Furtına’yı okurken soluk soluğa nefessiz okuyorsunuz elinizden bırakamıyorsunuz güzel bir aksiyon gerilim sonunu merakla bekliyorsunuz ben kendi adıma okurken çok memnun kaldım bu güzel kitabı yazan yazar arkadışımı tebrik eder yeni romanlarını bekliyor olacağım.Kesinlikle 5 yıldızı hakedilmiş

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.