Karanlıktaki Işık

Icinde Ne Var

 160,00

Stok kodu: 978-605-9385-99-2 Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

345

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-99-2

Yayım Tarihi

2020

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Seda Ulu

Seda Ulu

1989 İstanbul doğumlu Seda Ulu, üniversitede turizm ve uluslararası ilişkiler okuduktan sonra Dialog Anlatım İletişim kursunda Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu eğitimi aldı. Erken yaşlarda başlayan okuma ve yazma tutkusunu İstanbul İşletme Enstitüsü’nde Yaratıcı Yazarlık eğitimiyle geliştirdi ve ilk kitabı olan Karanlıktaki Işık’ı yazdı.

“Bu kolyeyi gördüğümde aklıma sen geldin. Boynundan hiç çıkarmanı istemiyorum. Sana kanatlarını geriye doğru çırptığında geçmişini hatırlatsın ki geleceğine özgürce, korkmadan uçabil. Bunu hiç söylemek istemesem de bir gün yollarımız ayrı düşerse bu kolye sana beni hatırlatsın. Nerede olursam olayım, ruhum hep seninle olacak.” Sinek kuşunun kendi özgürlüğü için kanat çırpışına Galina’nın tüm güvenli sığınaklarını yakıp yeniden doğması eşlik ediyor Karanlıktaki Işık’ta. Keskin sınırlarla çizilmiş, bir adım ötesine geçilemeyecek bir tutkunun hapsettiği ruhunu özgür bırakma gücünü, Jack’in koşulsuz aşkında keşfederken nelerden vazgeçebileceğinin ve geçmişin yakasına yapışan ellerinden nasıl kurtulacağının yanıtını arıyor.

Karanlıktaki Işık, kurgusal bir kasabada sıkışıp kalan insanların hayatlarını değiştirmek için göze alabildikleri, bitmeyen ve zamanın eskitmek yerine daha da güçlendirdiği bir aşk ve saplantının tekinsiz soluğu ile herkesin yaşamına yeniden bakmasını sağlayacak sorularla dolu. Galina’nın aklından geçenler, her satırda adeta zorlu bir aydınlanma öyküsüne dönüşüyor. Hız kesmeyen bir maceranın içinde naif, duygu yüklü ve zarif bir anlatımla zamanın içinde bir yolculuğa çıkaran Karanlıktaki Işık, zamandan bağımsız, kaçınılmaz bir kavuşmanın ve hiç de kolay olmayan kaybetmenin hikâyesini anlatıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.