Aşkın Yolculuğu – İkiz Ruhların Sonsuz Aşkı

Icinde Ne Var

 50,00

Stok kodu: 978-605-9385-63-3 Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

323

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-63-3

Yayım Tarihi

2019

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Asena Sevinç

Asena Sevinç

1977 İstanbul doğumludur. Küçük yaşlardan itibaren şan ve repertuar dersleri almış, müzik eğitimini tamamlamak için Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Klasik Türk Sanat Müziği bölümüne devam etmiştir. 16 yıl sahne çalışmaları yapmış ve aynı zamanda Lasella Academy’de, ardından Milan Fashion Campus'te Moda Tasarım okumuştur.

Edebiyata ve okumaya olan merakı hayatında keskin bir dönüş yaptırmış ve sahne hayatını sonlandırarak 2016 yılında deneme türünde olan ilk kitabı Hiç'li Aşk'ı çıkartmıştır.

Altınbaş Üniversitesi'nde Lüset Kohen Fins'ten Yaratıcı Yazarlık eğitimi alan yazar, metafizik, parapsikoloji ve bilinçaltı konularında araştırmalar yapmaktadır. Yazar ayrıca bilinçaltı temizleme ve yeniden yaratım tekniği olan access bars uygulayıcısıdır.
2019 yılında tamamladığı son kitabı Aşkın Yolculuğu İngilizce'ye çevrilerek Amerika, Kanada, İngiltere, Hindistan ve pek çok ülkede yayımlanmaktadır.

Hiç hayatınızı değiştirecek bir yolculuğa çıktınız mı?

Ya da girdiğiniz herhangi bir yoldan bir daha geri dönemediğiniz oldu mu hiç?

Varlığından bile haberdar olmadığınız o diğer parçanızla karşılaştınız mı?

Peki siz hiç tamamlandınız mı?

Bir ve bütün olmak uğruna kendi devriminizi başlatıp yine kendinizi kuşattınız mı?

Aşktan önce kimdiniz ve aşktan sonra kim oldunuz?

Kendinizi yeniden doğururken kendinize ne kadar yabancı oldunuz ve o doğumun sancılarına ne kadar şefkat duydunuz?

Âşık olduysan kendinle tanışmaya hazır olmalısın der “Aşkın Yolculuğu.” Aşkına kavuşmadan önce kendine kavuşmalısın der. Aşk bir yolculuktur ama bu yolculuk önce kendine doğru olmalıdır der.

Aşkın Yolculuğu, İstanbul’da yaşayan bir astrofotoğrafçı olan Mihman’ın, yıldızların fotoğrafını çekmek için yolunun Sahra Çölü’ne düşmesiyle başlar. Fakat aslında bu yolculuk Sahra’ya değil Mihman’ın kendi hayatınadır. Mihman Sahra Çölü’nde Sahra adında Bedevi kampında çalışan bir kıza âşık olur ve Aşkın Yolculuğu Türkiye, İtalya ve Fas üçgeninde geçen derin ve zor bir aşkın hikayesine dönüşür.

Aşkın Yolculuğu tutkunun, aşk uğruna kendini dönüştürenlerin ve yolu aşktan geçenlerin hikayesidir. Bir ikiz ruh aşkının hikayesidir.

Aşkın Yolculuğu aynı zamanda bilinçaltımızdaki sırlar ve blokajların teta şifa tekniği ile çözümlenmesiyle harmanlanmış spritüal bir aşk romanıdır. Bu yönüyle kişinin kendiyle ilgili inanç ve davranışlarını sorgulamasını ve bu inançların hayatında meydana getirdiği şeyleri sorgulamasını sağlamasıyla da bir kişisel gelişim kitabıdır. Kitapta bilinçaltının hayatımıza etkisi sık sık vurgulanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.