Çok mu Aşıktın? (e-kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-625-7237-69-7-e Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-69-7-e

Yayım Tarihi

2023

Yazar Hakkında

Dovrangeldi Atayev

Dovrangeldi Atayev çocukluğunda yaşadığa yere yakın bir küçük çocuk kütüphanesine giderek henüz okumayı öğrenmemiş olmasına rağmen çizimli kitapların çizimlerine bakarak hayallerine dalmayı seven çocuktu. İlkokul, ortaokul ve liseyi kendi ülkesi olan Türkmenistan’da bitirip Türkiye’ye üniversite okumak için geldi. Burada İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticilik bölümünden mezun oldu. Şimdi de aynı üniversitede sanat tarihi bölümünde öğrenim görmektedir. Aklından geçen düşünceleri ve hayata dair görüşlerini kısa yazılar hâlinde yazan Atayev, daha sonra bu yazılarını kitaba çevirmeye karar verdi. Hayatın içinden, aşka dair kısa yazılarını “Çok mu aşıktın?” adlı kitapta toplayarak yayımladı.

Âşık oluruz, ilgileniriz, severiz, iltifat ederiz; sevdiğimizle zaman geçirmek isteriz, onu merak ederiz, el üstünde tutarız hatta yetmez, başımızın üzerine çıkarıp uçmasına yardım ederiz. Sonra da “Beni nasıl bırakıp gider?” diye üzülürüz. Sanki başkası uçmasına yardım etmiş gibi sızlanır ağlarız. Kapatırız kendimizi kapalı alanlara, en güvendiğimiz o kendi iç seslerimizi duyabilmek için. Çünkü sadece o bize iyi gelecek şeyleri söyler.

Dovrangeldi Atayev imzalı Çok mu Âşıktın, her duygunun geçiciliğini anlatırken eş zamanlı olarak aşkın aslında nasıl yaşanması gerektiğine dair de ipuçları veriyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.