Ay Işığım Hz. Fatıma Lahut Hazinesinin Sırrı

Icinde Ne Var

 20,00

Stok kodu: 978-625-7012-04-1 Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

192

Yayınevi

Ateş Yayınları

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7012-04-1

Yayım Tarihi

2019

Yazar Hakkında

Solmaz Çelebi Ay

Solmaz Çelebi Ay

Şair & Yazar
Tokat, Zile Emirdolu Köyü’nde 1980 yılında doğan Solmaz Çelebi Ay, ilköğretimini köy okulunda tamamladı. Ortaokul ve liseyi açık öğretimde tamamlayarak Sakarya Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nden mezun oldu. Evli ve iki çocuk annesidir.
Gönüllü olarak cemevleri ve derneklerde, kadın ve çocuklar için Kur’an eğitmenliği yapan yazar, aktif olarak görev aldığı okul aile birliğinde ve cemevlerinde sosyal yardımlaşma alanlarında çalıştı. İlk çocuğunun doğumunun ardından, ehlibeyit yolunda ve İmam Hüseyin’in aşığı olarak yaşadığı bölgedeki evlerde, her yıl Muharrem Yas ve ehlibeyiti anlatarak, onların ışığını kadınlar ve çocuklarla paylaştı. Haftalık toplantılarda Kur’an ve muhabbetler yapan Solmaz Çelebi Ay, halen evlerde Kur’an okumakta ve ehlibeyiti anlatmaya devam etmektedir. Sahip olduğu iş yerinde de aktif çalışma yaşamını sürdüren yazarın, “Ayışığım Hz. Fatıma” adlı bir kitabı yayımlandı. Şiir ve yazılarına devam etmektedir.
İletişim için, solmaz.ay@outlook.com

Sevgili kitap sevenler bu kitapta Hz. Fatıma anamızın hayatını ve ona olan hayranlığımı bulacaksınız. Hz. Peygamberimizin kızına ve Ehli beyitine verdiği değeri .Hz. Peygamberimizin vefatından sonra olan olayları onlara olan sevgimi bulacak ve ezberlerini bozacaktır.

SOLMAZ ÇELEBİ AY

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.