Macera Sınıfı (e-kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-625-7237-57-4-e Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-57-4-e

Yayım Tarihi

2022

Yazar Hakkında

Aslan Attar & Melek Öztoprak

Aslan Attar & Melek Öztoprak

Ben Melek Öztoprak. 29.12.2008 tarihinde, İstanbul Şişli’de doğdum. 8. sınıf öğrencisiyim. Altı yıldır tiyatro eğitimi alıyorum. Kırmızı-siyah kuşak Taekwondo sporcusuyum. Aynı zamanda piyano çalıyorum. Müzik dinlemek ve bisiklet sürmek, hobilerim arasında.

Ben Aslan Attar. 11.08.2009 tarihinde, İstanbul Şişli’de doğdum. Konya Özel Esentepe Koleji’nde 8. sınıf öğrencisiyim. Küçüklüğümden beri her fırsatta kitap okurum. Arkadaşımla birlikte yazdığımız ve yayımlanmamış kısa ve resimli hikâye kitaplarımız var. Profesyonel olarak yüzme ve basketbol ile ilgilendim. Amatör olarak golf, tenis ve futbol oynuyorum. En büyük tutkum ise futbol.

Birbirine bağlı ve her macerada sımsıkı tutunan çocukların hem komik hem de yetişkinlere bile ders verebilecek kadar özgün hikâyesi Macera Sınıfı. İki çocuk tarafından kaleme alınmış olmasını unutup böyle muazzam bir anlatının içinde gezinen ve “Keşke çocuk olsaydım.” dedirten gülümseten anılarla dolu. “Biz zor bir sınıftık, yerimizde duramazdık; başımıza muhakkak bir şeyler gelirdi ama kendimizi hep kurtarırdık.” Arkadaşlığı, birbirini sahiplenmeyi böyle güzel anlatan her hikâyede herkes kendini bulacak.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.