İndirim!

Özdeyişiirler / 7 (e-Kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

Orijinal fiyat: ₺ 7,00.Şu andaki fiyat: ₺ 3,50.

Stok kodu: 978-605-9385-13-8 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-13-8

Yayım Tarihi

Yayım Tarihi

SampleFile

https://heryerdekitap.com/icinde-ne-var/ods-7-icinde-ne-var.pdf

Yazar Hakkında

Hayrettin Ökçesiz

Hayrettin Ökçesiz

Hayrettin Ökçesiz 1953'te Aksaray'da doğdu. Aksaray Lisesi'ni bitirdi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde hukuk öğrenimi gördü. T.C. Adalet Bakanlığı'nın burslu öğrencisi olarak Göttingen Üniversitesi'nde (Federal Almanya Cumhuriyeti) sorumluluk hukuku alanında doktora yaptı. 1984’te Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi Anabilim Dalı’nda yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1999’da Akdeniz Üniversitesi’ne geçti ve burada profesör olarak görevini sürdürdü. 2013 Eylül'ünde erken emekli oldu.

2005'ten kapatılıncaya değin (2015) Cumhuriyet Gazetesi "Bilim Teknoloji" haftalık ekinde "Hukuk Politikası" adlı köşe yazıları yazdı. Hukuk felsefesi ve sosyolojisi alanlarında telif ve çeviri çalışmalar yaptı. “Argumentum Aylık Hukuk Dergisi”nin 28. Sayısına kadar yazı işleri sorumluluğunu üstlendi. "HFSA - Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi Arkivi”nin kurucusudur.

“Özdeyişiirler”imi bundan böyle “e-kitap” olarak da yayımlamayı düşünüyorum. Önceki kitaplarımı zamanla bu alana taşıyacağız.

Bunun birden çok nedeni var: İlki, kitaplarımı bedelsiz basacak yayınevi bulamıyorum. İkincisi, artık cepten ödeyemiyorum. Üçüncüsü dağıtamıyorum.

Elbette birkaç bin adet basılmalarını, çürüyünceye kadar okurların ellerine ayaklarına dolaşmalarını isterdim muzipçe.

İşte her şey bildiğiniz gibi ve bildiğimiz gibi değil hiçbir şey… Değişiyor, deviniyor, çürüyor, yeniden hayat buluyor , yeni bir hayat buluyor belki…

Yenisinde buluşmak üzere!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.