Sınava Hazırlanma Sanatı

Icinde Ne Var

 45,00

Stok kodu: 978-625-7237-16-1 Kategoriler:

Kitap Hakkında

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-16-1

Yazar Hakkında

Serhan Dinçbaş

Serhan Dinçbaş

Yazar 1985 yılında Bursa’da doğdu. Uludağ Üniversitesindeki Biyoloji Lisansını birincilikle tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Moleküler Biyoloji ana bilim dalında aldı. Eğitim alanına yoğunlaşan hocamız, Biyoloji öğretmeni olarak bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda eğitim danışmanlığı alanında da çalışmaları olan hocamız, kitaplarında yer alan farklı öğrenme metotları ile biyolojiyi sizlere sevdirmeyi amaçlamaktadır.

Sınava Hazırlanma Sanatı; hayatı belirleyen ve kariyer hedeflerini yönlendirecek olan sınav hazırlığı sürecini, okurla sohbet ederek ve bunu yaparken de birçok bilgiyi paylaşan bir eser. Serhan Dinçbaş’ın eğitimci kimliği ve biyoloji konusundaki engin tecrübelerini bir araya getirdiği eserde hayatın belli konulara dikkat edilerek çok daha kolay ve değerli hale geldiği anlatılıyor.

“Hayat bir sınavsa o zaman bu sınava doğru hazırlanmak gerekmez mi?” sorusunu soran Sınava Hazırlama Sanatı; okura hayatın hangi evresinde ve hangi yaşta olursa olsun, henüz yapılacak çok fazla şey olduğunu söylüyor.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.