Emekli bir öğretmenim. Spiritüel konularda hiçbir fikrim yokken, 2014 yılında perdenin diğer tarafından gelen bir müdahele ile ani bir uyanış yaşadım.

Ben uyurken odama yollanan küçük ışık küreleriyle yüklemeler yapıldı.

Eğitimim hâlâ devam ediyordu ama bana yüklenen bilgilerin yüksek enerjisi, onları dışarı akıtmadığım için içeriden beni rahatsız etmeye başlamıştı. Bilgiler üzerimde bir yüke dönüştü. Çünkü onlar bana, yazmam ve paylaşmam için yükleniyordu. Bu konuda bir misyonum olduğunu anladım ve internet üzerinden blog açarak yazmaya başladım.

Zamanla bana gelen bilgilerle örtüşen yazılar, kitaplar çıktı karşıma ve bana gelen bilgilere güvenim arttı. Blog, oldukça ilgi gördü ve uyanış yaşayanlara ışık oldu. Frekansı yüksek bilgiler olduğu için, okuyanlarda pozitif bir etki yaratıyordu ve kendilerini iyi hissediyorlardı. Zamanla bilincim büyüdükçe bilginin frekansı da yükseldi. Ekrandan bazen cümleler, bazen görüntüler, bazen de kitap sayfası gibi bilgiler akıyordu. Aklımda kalanları blogta yazıyordum. Yazmaya da devam ediyorum. Eğitimler vererek, insanların uyanışına yardım ediyorum. Koşulsuz sevginin dünyaya yayılışına ve kardeş parçam olan ruhların uyanmasına bir parça katkım olması beni çok mutlu ediyor.