Uyanış Rehberi

Icinde Ne Var

 180,00

Stok kodu: 978-605-9385-49-7 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

247

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-49-7

Yayım Tarihi

2018

Yazar Hakkında

Aasma Estefan

Emekli bir öğretmenim. Spiritüel konularda hiçbir fikrim yokken, 2014 yılında perdenin diğer tarafından gelen bir müdahele ile ani bir uyanış yaşadım.

Ben uyurken odama yollanan küçük ışık küreleriyle yüklemeler yapıldı.

Eğitimim hâlâ devam ediyordu ama bana yüklenen bilgilerin yüksek enerjisi, onları dışarı akıtmadığım için içeriden beni rahatsız etmeye başlamıştı. Bilgiler üzerimde bir yüke dönüştü. Çünkü onlar bana, yazmam ve paylaşmam için yükleniyordu. Bu konuda bir misyonum olduğunu anladım ve internet üzerinden blog açarak yazmaya başladım.

Zamanla bana gelen bilgilerle örtüşen yazılar, kitaplar çıktı karşıma ve bana gelen bilgilere güvenim arttı. Blog, oldukça ilgi gördü ve uyanış yaşayanlara ışık oldu. Frekansı yüksek bilgiler olduğu için, okuyanlarda pozitif bir etki yaratıyordu ve kendilerini iyi hissediyorlardı. Zamanla bilincim büyüdükçe bilginin frekansı da yükseldi. Ekrandan bazen cümleler, bazen görüntüler, bazen de kitap sayfası gibi bilgiler akıyordu. Aklımda kalanları blogta yazıyordum. Yazmaya da devam ediyorum. Eğitimler vererek, insanların uyanışına yardım ediyorum. Koşulsuz sevginin dünyaya yayılışına ve kardeş parçam olan ruhların uyanmasına bir parça katkım olması beni çok mutlu ediyor.

Hiç kendinizi bu dünyaya ait değilmiş gibi hissettiniz mi? Çevrenizde yaşananları anlamakta zorlanıyor musunuz? Dünyaya, sanki bir perdenin arkasından bakıyormuş gibi mi hissediyorsunuz? Bu dünya bana göre değil, olayları ve insanları anlamakta zorlanıyorum dediniz mi? Dünyayı terk etmeyi düşündünüz mü? Sisteme karşı gelip sokağa çıkıp delicesine bağırmak istediniz mi? Uyumsuzluğunuzun arttığını ve kimsenin sizi anlamadığını düşündünüz mü? Kendinizi hiç yapayalnız hissettiniz mi? Önceden zevk aldığınız ve önemsediğiniz her şeyin artık bir anlamı olmadığını anladınız mı? Para, mal, mülk, ev, araba sahibi olmanın bir önemi olmadığını farkettiniz mi?

Eğer bunları yaşıyorsanız siz de uyanıştasınız ve artık üçüncü boyut realitesinden çıkıyorsunuz. Muhtemelen dört veya beşinci boyut frekansına doğru yükseliyorsunuz. Enerji bedeninizin titreşimi artmıştır. Üçüncü boyut realitesinin temeli olan egolar, korkular, kaygılar ve sınırlı inançlar artık size anlamsız gelir. Onlar sizin frekansınızı düşürür ve kendinizi rahatsız hissedersiniz. Bu yüzden o realiteyi yaşatacak kişilerden ve ortamlardan kaçıp ya kendinizi eve kapatırsınız ya da doğaya koşarsınız. Yalnızlık en büyük dostunuz olur. Sizi saf sevgi, barış, huzur ve birlik temelindeki kişiler ya da ortamlar mutlu edebilir. Artık karanlığı aydınlatan bir fenere dönüşmüşsünüzdür. Durumunuzdan şikâyet etmeyin, biraz daha sabredin. Acılarınız, uyanış hızlandıkça daha da azalacaktır. Nötrleşeceksiniz ve gün gelecek sadece koşulsuz saf sevgiyi hissedeceksiniz. Sizler sevgiyi, ışığı yaymak ve dünyanın yeni çağını inşa etmek için buradasınız. Bilerek ve isteyerek bunu başaracağınıza inanarak geldiniz.

Dünya değişiyor, enerjiler değişiyor, bütün varlıklar bir uyanış ve yükseliş yaşıyor. Kim olduğunuzu hatırlayın ve görevinizi yapın!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.