Sen Yeter ki İste

Icinde Ne Var

 65,00

Stok kodu: 978-605-9385-94-7 Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-94-7

Yayım Tarihi

2020

Yayınevi

Yazardan Direkt

Yazar Hakkında

Sedef Sade

Sedef Sade

Yazar hakkında; 1989 Sakarya doğumlu Sedef Sade Kuantum Yaşam Koçudur. Eğitimlerini 2014 yılında bitirerek 2014 yılında Eskişehir’de Mor Beyaz Gelişim Koçluk Akademisi adında koçluk merkezinin resmi açılışını yapmıştır. Başlarda Profesyonel eğitimler ile ilerlemeyi seçen daha sonrasında bireysel seanslar yapmaya başlayan yazarımız, kişilerin ulaşmak istedikleri hedeflerinde aslında onlara yol arkadaşlığı yapmaktadır. Alanı ilişkiler, kaygı, endişe, vesvese olsa da bilinçaltının gizemli ve sırlı kapılarını ilim ve bilimi dengede tutarak ilerletmeyi seçmiştir. ‘Bilim olmadan, ilim, ilim olmadan da bilim olmaz’ cümlesini kendisine kural yapmıştır.
Kuantum ve tasavvufa yönelik araştırmaları ve deneyimleri bugün yüzlerce insanın hayatında farkındalıklar yaratmasına vesile olurken gerek grup çalışmaları, gerek bireysel çalışmalar ile bütün uygulamalarını sunarak kişinin bakış açısını değiştirmeyi kendisine misyon edinmiştir.

İstemenin, özellikle doğru istemenin yöntemlerine dair ipuçlarının hayatı nasıl değiştireceğinden söz ediyor Sen Yeter Ki İste. Şimdi; hayallere ulaşmayı engelleyen tüm olumsuz durumların çözümü, bilinçaltı blokajlarının arındırılması, aileden gelen aktarımlarımızın sebepleri ve özgürleşme, doğru dua teknikleri ile kendi yaşamınızın dümenini ele alma zamanı. Sayfalar arasında; geçmiş, gelecek ve şimdi arasındaki tüm köprülerin insanı olması gereken yere nasıl taşıdığının sırlarını bulacaksınız.

Kan gruplarına göre kişilik analizi yapma, ilişkileri doğru yönetme ve hayatımıza gelen kişilerin bizlere ne öğretmek istediğini öğrendikçe hiçbir şeyin imkansız olmadığını da keşfetmiş olacaksınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.