1 Numaralı Peron (e-kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-625-7237-39-0-e Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-39-0-e

Yayım Tarihi

2022

Yazar Hakkında

Ece Yazıcı

Ece Yazıcı

Ece Yazıcı 1977 yılında Tekirdağ’da doğdu. Babasının görev değişikliği nedeniyle yaşamına 1984 yılından itibaren İstanbul’da devam etti. Orta ve lise öğrenimini Ataköy Lisesi'nde, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamladı. Aynı yıl, finans sektöründeki kariyerine ilk adımını attı. Deneyimlerini, İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Bankacılık ve Finans yüksek lisans eğitimi ile pekiştirdi.
Kurumsal hayattaki temposuna devam ederken, sanatı ve farklılıkları keşfetme tutkusuyla birbirinden özel alanlarda eğitim alarak çok yönlü bir yaşam yarattı. Anadolu Üniversitesi Aşçılık ön lisans programındaki teorik bilgilerini Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), Miele Yemek Atölyesi ve İntema Yaşam Mutfak gibi organizasyonlarda uygulamaya dönüştürürken; Wine & Spirit Education Trust (WSET) 1. ve 2.Seviye Şarap Yeterlilik sertifikalarını almaya hak kazandı. Gastronomi eğitimlerinin yanı sıra Japonca ve İtalyanca öğrendi.
Hayal gücüne ve kalemine duyduğu güven, yaratıcı yazarlık atölyeleri ile yolunu kesiştirdi. Yazma macerası, odağında şarabın bulunduğu bir blog açması ile başladı ve 1 Numaralı Peron isimli ilk kitabının yaratım sürecinde ise yoğun bir biçimde devam etti.
Hâlen finans sektöründeki çalışmalarına yönetici pozisyonunda devam etmekte ve Marka İletişimi eğitimi almaktadır.

1 Numaralı Peron, Rusya’da 1910’u yılların başında, farklı yaşamları olan iki kişinin, işlemedikleri bir suç yüzünden hayatlarının bundan sonraki kısmını birbirlerine âşık olarak ve sonsuz olarak ifade edilebilecek bir kaçışla devam ettirmeleri üzerine…

Elena zengin ama mutsuz hayatını her geçen gün daha çok sorgularken Boris ise Petersburg’daki derebeyliğinden Moskova’daki demir tüccarlığına adım attığı ilk günlerde tüm bildiklerini sorgulatan ve inançlarını sarsan bir sır öğrenir.

Ve bu sır Elena ile hayatlarını kesiştirir. İşte asıl hikâye şimdi başlıyor!

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.