İndirim!

Benim Terapistim / Ailem

Icinde Ne Var

Orijinal fiyat: ₺ 70,00.Şu andaki fiyat: ₺ 49,50.

Stok kodu: 978-605-72295-02 Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

137

Yayınevi

Aybike Yayınevi – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-72295-0-2

Yayım Tarihi

2023

Yazar Hakkında

A. Rauf Durdurur

1985 Osmaniye doğumlu Durdurur, 2006 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme fakültesinden mezun olmuştur. İkinci üniversite olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosloji bölümünde okumaktadır. 2017 yılında Dr. İbrahim Bilgen'den Kabul ve Kararlılık Terapisi belgesi almış, ardından Adana Kariyer Akademisi Aile Danışmanlığı sertifika programını tamamlanmıştır. Papillon Akademi den ACT ( Kabul ve kararlılık Terapisi) belgesi de alan Durdurur, eğitim ve seminer çalışmalarına devam etmektedir.

Mehmet Ulubey

Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunu olan Mehmet Ulubey, mezun olduğu sene Uludağ Üniversitesi’nde çalışmaya başlamıştır. 2009 yılında üniversitedeki işinden ayrılarak kendi iş yerini kurmuştur. Yüksek lisans eğitimini Konya Necmettin Erbakan Üniversitesinde tamamlayan Uzman Psikolojik Danışman Mehmet Ulubey, yüksek lisansı boyunca “Mükemmeliyetçilik ve Değerler” konusunda çalışmalar yapmıştır. Yüksek lisansını tamamladıktan sonra yurt içi & yurt dışı üniversite ve alan derneklerinden psikoloji üzerine birçok eğitim alan Uzman Psikolojik Danışman Mehmet Ulubey, şuan da doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Ebeveynlerimiz bizlerin hayatımızın gelişim döneminde yanımızda oldukları tamamlayamadigimiz sorunları, duygularımızı , davranışlarımızı,deneyimlemekten kaçındığımiz  her türlü eylemlerimizin tamamlayıcıları olarak yaşamımızdaki en önemli rehberdirler.

Benim Ailem Terapistim,ACT:  (Kabul ve Kararlilik Terapisi)modelinin Ebevyn -Çocuk serisinin 1.ci kitabi olan Ailede iletişim sorunlarının cözümleyemen problemlerin egzersiz ve pratiklerle farkındalık sağlayacağınız bu kitabi Ebeveynlerin rahatlıkla okuyabileceği akıcı bir dil sunumu ile sizler için hazırladık.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.