Cennet Çicegi (e-Kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-605-9385-41-1-e Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-9385-41-1-e

Yayım Tarihi

2018

SampleFile

http://heryerdekitap.com/icinde-ne-var/cennet-cicegi-icinde-ne-var.pdf

Yazar Hakkında

Tülay Aker Mutlu

Tülay Aker Mutlu

1942 yılında Ankara’da doğdu.

Çocukluğu, babasının görevi nedeni ile gittikleri Turhal Şeker Fabrikası’nın doğayla içi içe ve modern ortamında geçti. 1954 yılında Turhal Şeker İlkokulu’ndan mezun oldu. Aynı yıl Kayseri Şeker Fabrikası’ndaki yeni bir görev sebebi ile Kayseri’ye taşındılar. İlk gençlik yıllarını ve eğitiminin devamını bu özel ortamda geçirdi. 1957 yılında Kayseri Kız Orta Okulu’ndan mezun oldu. 1958 yılında evlendi, bu evlilikten iki kız çocuğu ve sonrasında bir erkek torunu oldu.

Hayatının en önemli amacı çocuklarının kendisinden farklı olarak eğitimlerine devam etmeleri ve birer meslek sahibi olmalarıydı. Bu sebeple onların eğitimleri ile ilgilenmeye, onları desteklemeye ve yardımcı olmaya daima öncelik verdi. Hayatı boyunca, insan psikolojisiyle ilgilendi ve anlamaya çalıştı. Bu konuda pek çok kitap okudu ve pek çok kaynak araştırdı.

Çocukluğundan beri doğaya, estetik değerlere duyduğu ilgi, hayatında el sanatlarının farklı dallarında yaşam buldu. Hayatın güzel taraflarını görmek ve bu güzellikleri çoğaltarak paylaşmak üzerine kurduğu yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

“Tanrı’ya yakın olmak, kendinize yakın olmak demektir… Daima kendinize yakın olun…

Cennet Çiçeği; Bir yaşam yolculuğu hikayesi… Everende yalnız değiliz ve mutlaka bize yardım ediliyor… Evrene gönül gözüyle bakan ve yüreğinin sesini dinleyen herkesin yolundaki engeller, farkındalıklarla kalkıyor… Yolculuk sonsuzluğa açılan kapıdan geçerek devam ediyor…

Aydınlık ufuklar çok yakın ama oraya ulaşsanız da yol bitmeyecek… Sadece aydınlıklar sizi kucaklayacak… Devam edin, ta ki; saf ışık oluncaya kadar…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.