Ges-Tin (e-kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-625-6718-03-6-e Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-82-6

Yayım Tarihi

2023

Yazar Hakkında

Mümine Karadağ

1 Eylül 1985'te Manisa'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Manisa'da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi iktisat bölümünde eğitim aldı ve bu alanda lisans derecesi elde etti. Üniversite eğitiminden sonra, yaklaşık sekiz buçuk sene Yapı Kredi Bankası'nda portföy yöneticisi olarak çalıştı. Özellikle yatırım stratejileri, portföy yönetimi ve pazarlama konusunda uzmanlık kazandı. Bu süre zarfında Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimimi tamamladı.
2021 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı'nda doktoramı başarıyla tamamladı ve yedi buçuk yıldır Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmakta. Öğretim görevlisi olarak görev yaparken, pazarlama alanında bilimsel çalışmalara da yoğun bir şekilde katkıda bulunuyor. Evli ve iki çocuğa sahibi olan Karadağ, Manisa’da yaşıyor. Yazardan Direkt Yayınları’ndan çıkan kitabı Ges-Tin ile edebiyat dünyasına önemli bir adım atıyor.

Akademik Kitap Yayınları
Fenomen Pazarlamasında Tüketicilerin Etik Algısı
"İşletme ve Ekonomi Perspektifinden" Sanal Dünyada Var Olmak (Editör ve Bölüm Yazarlığı)

Mümine Karadağ, Yazardan Direkt Yayınları’ndan çıkan Ges-Tin romanında bir ailenin tüm hayatının değişimini anlatırken cesur dili ile suçluluklara, vicdan azabına, en derindeki zaaflarımıza değinmekten kaçınmıyor ve gelecek vadeden bir yazarın üslubunu gözler önüne seriyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.