Işığını Kaybeden Balık (e-kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.

 25,00

Stok kodu: 978-625-7237-32-1 Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-32-1

Yayım Tarihi

2021

Yazar Hakkında

Dilara Öztürk

Dilara Öztürk

Dilara Öztürk 16 Haziran 1984 yılında İstanbul'da doğdu. İşletme üzerine lisans eğitimini tamamlayan Öztürk, İnsan Kaynakları ve Örgütsel Değişim üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. Kariyerine bankacılık alanında başlamış ve hâlen yönetici pozisyonunda bir beyaz yakalı olarak profesyonel hayata devam etmektedir.

8,5 yaşında Ada Su adında bir kızı olan Öztürk, kızı için bir anı bırakmak amacıyla başladığı yazarlık yolculuğunu bu alanda eğitim alarak derinleştirmiştir. 2020 yılında kızı Ada Su ve kedileri Toprak'ın rüyalarından esinlenerek yazdığı "Bulutları Yiyen Devler" kitabı ile yardımlaşma ve dayanışmanın önemini vurgulamış, okurlar ile paylaşmıştır. Hem insani değerlerin hem de yaşanabilir bir dünya için çevre farkındalığının masallar aracılığı ile çocuklara aktarılmasının önemini vurgulayan Öztürk, ikinci kitabı "Işığını Kaybeden Balık" ile de bu farkındalığın yaygınlaşmasını hedeflemektedir.

Işığını Kaybeden Balık, Ada ve Toprak’ın tatilde keşfettikleri yepyeni bir dünyayı anlatıyor. Yardıma ihtiyacı olan balık Tedi ile birlikte denizin altında bir maceraya atılan ikili aslında büyük bir işbirliği ve dostluk öyküsüne de tanıklık ediyorlar. Ada, deniz ve içindeki canlılarla geçirdiği kısacık sürede dünyayı güzelleştirmek için birlikte hareket etmenin önemini de keşfediyor. Sımsıcak anlatımına rengârenk çizimlerin eşlik ettiği bu serüven, küçükler kadar büyüklerin de kalbini fethedecek.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.