Minik Tavşanın İyilik Yolculuğu (e-kitap)

 25,00

Stok kodu: 978-625-7237-92-5-e Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-82-6

Yayım Tarihi

2023

Yazar Hakkında

Sibel Yusein

İki çocuklu bir ailenin ilk kız çocuğu olarak, Bulgaristan’ın küçük bir kasabası olan Dobriç’te dünyaya geldi. Nüfusun yüzde sekizi Türk olan Bulgaristan, Osmanlı’dan sonra yaşamına Balkanlar’da devam eden en yoğun Türk nüfusa sahiptir. Bu ortam Sibel Yusein’e, iki farklı kültürün içinde büyüme fırsatı sağladı. Daha küçük yaştan itibaren kitaplara yoğun ilgisi olan Sibel Yusein için kitap okumak hayatının çok değerli bir parçasıdır. Üniversite eğitimine Bulgaristan’da başlayıp Portekiz’de tamamlamıştır. Pazarlama ve yönetim alanında eğitim alırken aynı zamanda piskoloji ve özellikle çocuk piskolojisine ilgisi artmıştır.
Eğitim aldığı dönemde çocuk eğitimi ve gelişimi ile ilgilenen
organizasyonlarda gönüllü olarak yer almıştır. Gönüllü olarak çalıştığı organizasyonlarda Montessori eğitimi ve çocuk yogasının
çocuklardaki pozitif etkisi ilgisini çekmiştir.
Üniversiteden mezun olduktan sonra kitap yazmaya karar veren Sibel Yusein, özellikle çocuk kitaplarına önem vermiştir. Küçük yaşta okumanın, çocukların ileride kitaba bakış açısını pozitif etkilediğini düşünerek ilk kitabı Minik Tavşan’ın İyilik Yolculuğu’nu çocuklar için yazmıştır.

Sibel Yusein’in Yazardan Direkt Yayınevinden çıkan kitabı Minik Tavşan’ın İyilik Yolculuğu, çocuklara yardımlaşmayı, karşılık beklemeden yapılan iyiliklerin bir gün mutlaka onlara geri döneceğini öğretiyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.