Tulpar’ın Peşinde

Icinde Ne Var

 35,00

Stok kodu: 978-625-7237-42-0 Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

28

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-42-0

Yayım Tarihi

2022

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Singursu Serus

4 Mart 1983 İstanbul Süleymaniye doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2001 yılında Pertevniyal Lisesi’nden, daha sonra ise endüstri mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sürekli eğitime, gelişime ve dönüşüme gönülden inanan biri olarak ekonomi üzerinde yüksek lisans yapmış, ardından turizm rehberliği bölümünü bitirmiştir. Hâlen felsefe bölümünde eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

Danışmanlık, distribütörlük ve turizm alanında çalışma hayatını sürdürmektedir. Basketbol, akvaryum, fotoğrafçılık, seyahat ve blog yazarlığı, hobileri arasındadır. Evli ve Serra ile Serkan isminde iki çocuğu bulunan yazar İstanbul’da yaşamaktadır.

Akvaryumun sınırları içinde ama sonsuza uzanan bir dünyada değişimin değerini herkese anlatmaya çalışan Vatoz Tulpar ile herkes kendinden bir parçayla yeniden tanışacak. 

‘Daha fazlasını yapmak, birbirine benzeyen günleri değiştirmek mümkün mü?’ sorusunun yanıtını ararken eşsiz bir maceranın da kapıları aralanıyor. Herkese, hayal kurmanın ve o hayalin peşinden gitmenin ne kadar değerli olduğunu anlatan kitap, özgün çizimleriyle de çarpıcı izler bırakıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.