Visnella – The Emerald Queen I: Meeting the Rua Elves, Underwater Mavens and Cilee Fairies


Icinde Ne Var

 200,00

Stok kodu: 978-625-7237-55-0 Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

376

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

İngilizce

ISBN

978-625-7237-55-0

Yayım Tarihi

2022

Yazar Hakkında

Zeynep Nihan Okur Kılıç 'ZeNİ'

Zeynep Nihan Okur Kılıç 'ZeNİ'

1986 Ankara doğumlu olan yazar, kariyer hayatına 2012 yılında çevirmenlik ile başlamıştır. Özel okullarda ve kurumlarda altı yılın üzerinde İngilizce öğretmenliği deneyimi vardır. Kariyerinde kısa sürede başarılarıyla yükselmiş ve bu deneyiminin son iki yılında İngilizce Zümre Başkanı olarak görev almıştır. Orijinal fikirlerin jüri oylamasına sunulduğu ve Oxford Üniversitesi’nin düzenlediği 2019 Big Read Kitap Proje yarışmasında, iki öğrenciyle finalistlik derecesi kazanmıştır. Üretmeyi seven ve kendisini çok yönlü olarak tanımlayan yazar, hayatının bir bölümünde moda tasarımı ile de ilgilenmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü’nde yüksek lisansını burslu programda 2021 yılında tamamlamıştır ve hâlen İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktadır. Çocuk ve hayvan haklarına duyarlı olan yazar üç yılda tamamladığı kitabının bir kısmında bu konulara yer vermiştir ve bu anlamda kitabını bir sosyal sorumluluk proje aracı olarak da görmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir. Dünyada, çalışmalarıyla küçük bir ışık yakabileceğine inanmaktadır.

During the age of the Thymvors, the Planet Idente was home to many realms and races. For the human race, everything had begun with Ordinankt, the Master Mentalist, who had discovered the connection between the Thymei plant and precious stones, and had reached Idente. Thus, the balances changed when the Mentalist humans migrated to this planet in a parallel dimension; and joined the Thymvors. When the Dark faces of Onyxij showed up during the Ancient Master’s time; he hid all but the Emerald and Ruby Thymvors’ realms in new dimensions. The Darkness was chased away from the Emerald Realm by the humans and the Elves, who had taken on the duty of guarding all the realms. However, when the Onyxij Thymvors appeared once more, the young Emerald Queen had very few supporters, as her family had been captured, and her brother got mixed up with the Darkness. Left alone without the backing that she needed from her Emerald Generals; Visnella’s arduous journey with her Unicorn and Phoenix friends had only just begun. This struggle wasn’t just against the Darkness, but also against those who were closest to her; and most of all it was against prejudice. Would Visnella be able to keep the inhabitants of the three hidden realms she discovered in the meantime on her side? As the balances between her people and the reemerging hidden realms began to change; every unexpected lifestyle helped her rediscover herself, and each new struggle she faced presented a new challenge. As these things happened on Idente, unbeknownst to her that a different situation would tie the Earth Realm with the Emerald Realm, Visnella had already set out on a journey packed with surprises, romance and adventure. It was as if the emeralds that loaded her staff were shining for a long and intriguing, challenging period.

 

Saklı diyarlar, özgün ırklar, mentalist güçler…

Yalnız bir kraliçe, nefes kesen bir hükümdarlık! VISNELLA ZÜMRÜT KRALİÇE I: RUA ELFLERİ, SU ALTI BİLGİÇLERİ VE CILEE PERİLERİYLE TANIŞMA; macera, entrika, aşk, savaş ve çok daha fazlasının yer aldığı heyecan verici bir hikâyenin ilk serisi. Zihnin sınırlarını zorlayan mentalist Thymvorlar; sıra dışı dünyalarında ne kadar ileri gidebilirler? Bilgiç Lilicalılar, leylak Su Altı diyarlarında tüm diyarların sırlarını barındırırlar. Rua Elfleri elmasların ışıltısında dans ederler. Cilee Perilerinin diyarında gökkuşakları masumlar için belirir. Zümrüt ve Yakut diyarlar ise Karanlık Oniyxij Diyar’a karşı yüzeyde muhafız olarak bulunmaktadırlar. Unicorn ve Anka dostları eşliğinde Zümrüt Kraliçe Visnella’nın asasını dolduran zümrütler, âdeta uzun ve entrikalı, zorlu bir dönem için parlamaktadır!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.