Başımın Belası Yarim

Icinde Ne Var

 120,00

Stok kodu: 978-625-7237-03-1 Kategoriler: , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

320

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-03-1

Yayım Tarihi

2020

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Reyhan Ezgü

İzmir Karşıyaka doğumlu, özel sektörde geçirdiği fırtınalı dönemin ardından emekliliğin dinginliğinde hayalini yaşamak arzusuyla yazıya alan açan bir edebiyat aşığı.

Kendinizi nasıl anlatırsınız sorusuna verilecek tek bir cevabım yok maalesef…

Çok güzel bir çocukluk geçirmiş şımartılmış beni mi anlatmalıyım. Öğrencilik hayatında efsaneleşmiş dostluklar kuran şanslı beni mi. Zorlu iş hayatında yoğrulan işkolik bir ben de var, sessiz geminin devamlı demirlediği limanda elindeki mendili eskitmiş yalnız ben de…

Hatta arada bir yerlerde hayatın mucizeleri karşısında hevesle el çırpıp ‘bi daa bi daa’ diye bağıran hevesli bir ben ve ihanet sınavının kadrolu fanatiği başka bir ben. Mükemmel olmayı marifet bilen, zamanla ağırlaşan maskesi altında ezilen diğer ben. Her birinin huyu suyu farklı. Neye göre ortaya çıkıp neye göre saklandıkları bile hala belli değil. Hepsi ve hiçbiri noktasında olduğum şu an hakkımda söyleyeceğim tek şey, zannettiklerinden ibaret olduğum.

Ah, Aşk!

İzmirli bir yazardan, buram buram İzmir kokan, bol kahkahalı bir aşk romanı!

Asya ile Mahir’in aşkının her günü ayrı bir olay, her olayı ayrı bir kaos… Çılgın karakterleri, dinamik kurgusu ve eğlenceli anlatımıyla Başımın Belası Yarim “Şöyle güzel bir aşk romanı olsa da okusak,” diyenler için sayfaları çevirirken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacakları bir kitap.

Yazar Reyhan Ezgü’nün ilk kitabı olan Başımın Belası Yarim’i, elinizden bırakamayacaksınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.