Buharlı Ütü Zaman Gezgini

Icinde Ne Var

 96,00

Stok kodu: 978-605-63982-0-9 Kategoriler: , , , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

300

Dil

Türkçe

ISBN

978-605-63982-0-9

Yayım Tarihi

2023

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Hasan Akyıldız

1969 Rize doğumlu. İlk ve orta öğrenimini İstanbulda tamamladı. Ege üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliğinden lisans diploması ve İş güvenliği uzmanı sertifikası sahibi. Dini hikayeler ve kehanetler konusunda araştırma yapmakta olup, daha önce Sertan Karacüce müstehar ismiyle, İsa'nın Şahitleri kitabı, karina yayınevi tarafından 2014 yılında yayınlanmıştır.

İnsan nüfüsunu 500 milyona indirmek için kendinizi yormayın. Çünkü Tanrının daha radikal bir planı var.

Kahramanımız astral seyahat esnasında 40 yıl sonrasına gider ve orada sıkışıp kalır. İnsanlar günlük hayatlarına devam ederken, devletler canlı türlerini kurtarmakla meşguldür. Kıyamet saati çalışırken, denklemde insanlar detay konumuna düşmüşlerdir. Onlardan çokça vardır ve ekosistemde çok fazlasına da ihtiyaç yoktur.

Zaman gezgini kıyametten haberdar olup, korunmak için yeterli kaynaklara sahip olmayan bir gurupla olayları gözlemlemektedir. Fakat beklenenin aksine zamanının büyük bölümü geçmişin gizemlerinde sörf yaparak geçirmektedir. Hayatın anlamını, varoluş serüveni ve nedenlerini dinsel metinlerden ama farklı bir bakış açısıyla dinlemektedir. Eski ve Yeni Ahit kavram ve kehanetlerinin, İslami kavram ve ahir zaman kehanetleriyle çakışmalarını deneyimler. Duydukları çoğuzaman mevcut bilgilerimizden oldukça farklı, hatta rahatsız edici boyutta değişiktir.

Dünya, emanet edildiği insandan öc almaya başlar. Ama insanın yanında tüm canlılar da bundan nasiplenecektir. Bir el uzanır ve zaman gezgininin hikayesini bitirmesine engel olur. Ama anlatğı kadarı bile uykularınızı kaçırmak için yeterlidir.

Üçyüz sayfalık kitap, dini kehanetler paralelinde bilim kurgu öğeleri ihtiva eden bir yapıdadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.