Mevzu Derin (e-kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-625-7237-19-2-e Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-19-2-e

Yayım Tarihi

2021

Yazar Hakkında

Bilgen Öniz Kütükoğlu

Bilgen Öniz Kütükoğlu

1984 yılında Kütahya’da doğan Bilgen Öniz Kütükoğlu, lisansını ekonomi üzerine tamamlamıştır. Eğitim hayatına reklamcılık, spikerlik, proje yönetimi ve iletişim eğitmenliği gibi pek çok alanda eğitimler alarak devam eden yazar; bir süre haber spikerliği ve editörlüğü yapmış, TV programları hazırlayıp sunmuştur. Yazar ayrıca pek çok sivil toplum kuruluşunda gönüllü danışmanlık ve proje yöneticiliği yapmıştır. Meslek hayatına bağımsız gazeteci ve yazar olarak devam eden Bilgen Öniz Kütükoğlu, Derin’in de annesidir.

Mevzu Derin; Bilgen Öniz Kütükoğlu’nun, yaşamının en “derin” kesitlerinden ve umuda dair çıktığı cesur yolculukta biriktirdiği anların hikâyesi. Bir anne ve kızının hayata ve birbirlerine tutunarak ilmek ilmek dokudukları eserde; umut, gelecek ve hiçbir şeye benzemeyen bir sevginin izlerini bulacaksınız.

“Şimdi her şey çok daha iyi. Düştük, düştük kalktık ama hiç havlu atmadık. Diyorum ya artık biraz daha durulduk. Bunu yola daha enerjik devam etmek için yaptık. Ruh halimi sorarsanız; çok dayak yemiş bir şampiyon gibiyim.”

Hayatını kızına adamış, güçlü bir annenin bir o kadar güçlü kaleminin anlatısına kulak verdiğinizde hayatın aslında hiç de göründüğü gibi olmadığını keşfedeceksiniz.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.