Saf Işı

Icinde Ne Var

 130,00

Stok kodu: 978-625-7237-94-9 Kategoriler: , , , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

192

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-94-9

Yayım Tarihi

2023

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Dilara Koç

Dilara Koç 1975, Adana doğumlu. Evli ve iki kızı var. Adana Anadolu Lisesi'nden 1993 yılında, Çukurova Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden 1997 yılında mezun oldu. Mezuniyet sonrası; pazarlama, satış, ticaret, muhasebe, finans, insan kaynakları alanlarında tekstil, ilaç, sağlık, telekomünikasyon sektörlerinde toplam 25 yıl çalıştı. İş hayatının bir bölümünde, Sabancı Topluluk şirketleri ile Sabancı Holding’de; AC (Assessment Center), oryantasyon, işe alım, performans, eğitim,
ücret yönetimi, iş değerleme, gradeler vb. konularda süreç iyileştirmelerde çalışmalarda bulundu.
İlaç ve sağlık sektöründe; İK müdürlüğü, kadro planlaması, işe alım, ücret yönetimi, performans sistemi kuruluşu, oryantasyon eğitim gelişim programları gibi alanlarda çalıştı. Ek olarak; doğal sabun, mum, masaj yağları, kandil yağları, kremler gibi ürünler üreten By DK markasının sahibidir. Biz de varız, Bir dilek tut, Çağdaş Yaşam derneği gibi derneklerde gönüllü çalışmaların içerisinde yer alıyor. 
Blog yazıları, makale, roman, deneme vb. çalışmalarına ek olarak şiir yazıyor. Tüm bunların yanısıra; nefes koçu, bioenerji uzmanı, kişisel gelişim uzmanı, aton enerjisi uygulayıcısı, stres yönetimi danışmanı, uzman koç ve mentör (kariyer, öğrenci, İK vb. alanlarda), Shamballa uygulayıcısı, astrolog, regresyon uygulayıcısı, numerolog. Bazı dergi ve sitelerde köşe yazıları yazdı. Kendi sosyal medya hesaplarından da yazı, şiir ve doğal ürünlerini paylaşıyor. 

2019 yılına kadar çıkan kitapları şu şekilde:
İş Hayatında Yaratıcı Kaos
İçimizdeki Cennet Sevgi
Adım Dilara Soyadım İnsan Göbek Adım Koşulsuz Sevgi
Leyli (roman)
Elim Sende (çocuk oyun)
Mor Mucize Çiçeği (masal)
Aşk ile (şiir)

Dilara Koç’un kaleminden ve Yazardan Direkt Yayınevinden çıkan Saf Işı, yazarın blog yazıları ve kaleme aldığı diğer yazıların toplamından oluşuyor ve insanın, fiziksel bir varlık olmaktan öte çok daha derin anlamlarının, bütünlüğünün, ışığının olduğunu vurguluyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.