Arabaların Size Anlatılmayan Sırları

Icinde Ne Var

 290,00

Stok kodu: 978-625-6718-01-2 Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

314

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-6718-01-2

Yayım Tarihi

2024

Cilt

Kağıt Kapak (Paperback)

Yazar Hakkında

Ahmet Oruz

1989 yılında Adana ili Yüreğir ilçesine bağlı Aydınyurdu köyünde doğdu. İlköğretimi Aydınyurdu İlköğretim Okulunda tamamladı. Ailesinin ikamet ettiği yerde okul olmadığından ilkokul 8. sınıfa kadar dedesinin yanında, kalabalık bir ailede ikamet etti. Mustafa Kemal Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünü kazandı. 2011 yılında mezun oldu. Elektrik taahhüt işlerinde birçok ilde şantiye şefi olarak görev yaptı. Askerlik görevinde Eğirdir Dağ Komando Okulunda sınavlarda başarılı olup Komando Brövesi almaya hak kazandı. Kurumsal bir şirkette 8 yıl görev yaptı. Stres yönetimi, zaman yönetimi, proje geliştirme, dayanıklı olma, sürdürebilirliği sağlama, performans geliştirme, ekip yetkinliğini arttırma, etkili takım oluşturma, insan odaklı olma, etkili iletişim kurma, hızlı ve etkili kararlar alma, strateji geliştirme, öğretici olma temel uzmanlıkları arasındadır. İlçelerin şehir şebekesinde temel yatırım ihtiyaçlarının belirlenmesi, projelerin ihtiyaca göre planlanması, kurumlar arası koordinasyonun sağlanması ve sahada yapılmasına ilişkin çalışmalarda bizzat bulundu. İç denetçi eğitimi aldı. Farklı lokasyonlarda denetim yapmak için görevlendirildi. Birçok çalıştayda görev aldı. Kritik kazaların araştırılmasında olay araştırma ekiplerine liderlik yaptı. Kazaların önlenmesine yönelik projeler üreten ekibin içinde yer aldı.
Evli ve bir çocuk babasıdır. “otobilirim” adına youtube kanalı ve “sozsenfonisi” adında instagram sayfası vardır. Arabaların Size Anlatılmayan Sırları adlı bu kitap, ilk kitabıdır. “Şahsi Meselem”, “Enflasyonda Zengin Olma”, “Bir Mühendis Gözünden Hayat”, “Bir Mühendisin İş Deneyimleri” konulu kitap projeleri üzerinde çalışmaktadır.

Ahmet Oruz, Yazardan Direkt Yayınları’ndan çıkan Arabaların Size Anlatılmayan Sırları kitabı ile arabalara ve piyasaya dair en detaylı bilgileri okurlarla paylaşırken arabaların tarihine değinmeyi de unutmuyor ve model, teknik özellikler, ekspertiz, bakım gibi arabaya dair tüm bilgileri eserinde topluyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.