Narin Bir Aşk (e-kitap)

eKitabınızı okuyabilmeniz için EPUB uygulamasını indirmeniz gereklidir.
EPUB uygulaması olmadan ekitabınızı okuyamazsınız.


Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-625-7237-09-3-e Kategoriler: , ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-09-3-e

Yayım Tarihi

2021

SampleFile

https://heryerdekitap.com/icinde-ne-var/bir-narin-ask-burcu-taskin-icinde-ne-var.pdf

Yazar Hakkında

Burcu Taşkın

Burcu Taşkın

Burcu Çeviker Taşkın, 7 Mart 1975’te Ankara ‘da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1997-1999 yılları arasında Gazi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nü birincilikle bitirerek kısa bir süre sektörde değişik kuruluşlarda görev yaptı.
2001 yılında evlendi ve on yıl sonra hasretle beklenen bebekleri 2011 yılında aralarına katılınca anneliğe terfi etti. Ama anneliği kızıyla sınırlı kalmadı; ömrü boyunca çok sevdiği ve gücü yettiğince bakıp korumaya çalıştığı sokak hayvanlarına ve evindeki patili evlatlarına da annelik yaptı.
Çocukluğundan itibaren en büyük tutkusu; edebiyat, kitaplar ve yazmak olan yazar yıllardır hayalini kurduğu bir kitap yazabilme umudunu sağlık sorunları yüzünden uzunca bir süre ertelemek zorunda kaldı. Ama tutkusu ağır basınca, hayalini bu kitap ile gerçekleştirdi. Şimdilerde aktif çalışma hayatında olamasa da okuma ve yazma tutkusu, kültürel aktiviteleri, ailesi ve dört patili tekir evladıyla Ankara’da hayata devam ediyor.

Bir aşk ne kadar Narin’se kırılıp parçalanmaya o denli yakındır. Kocasına duyduğu tertemiz aşkın masallar gibi başlayıp zamanla kâbusa dönmesiyle birlikte yüreğinin yaralarını sararken bedenindeki rahatsızlıklarla günden güne eriyen bir kadın… Mucize bir bebekle hayata yeniden başlayacağını uman ve her seferinde bir kez daha en masum yerlerinden yara alan… Ne yaşanırsa yaşansın, hayatın bir yerinde karanlığın dağılıp yerini umuda bırakacak sanan Narin’in aşkı, kızı ve hayatı için mücadelesini okurken satılar arasında, masalların aslında bize anlatıldığı gibi olmadığını keşfediyoruz.

 

“Günler günleri, aylar ayları kovalamış. Genç kız her gün daha çok sevmiş. Öyle âşık olmuş ki delikanlı onu bazı günler çok çok üzmüş, ağlatmış, her ufacık sorunda verdiği sözleri unutmuş. Genç kızı bırakıp gitmek istemiş. Genç kız hayatında bir kez âşık olmuş, her şeye katlanırım, demiş ya önceden, sözünü tutmuş; sevdasına hep sahip çıkmış. Delikanlıyı gittiği yanlış yollardan çevirmiş, bir bütün olmuşlar, günlerce sevmişler birbirlerini. Genç kızın yüreğindeki sevginin bir beklentisi yokmuş. İlerisi için bir planı da… Sadece hesapsızca sevmek istemiş, o kadar…”

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.