Sınava Hazırlanma Sanatı (e-kitap)

Icinde Ne Var

 25,00

Stok kodu: 978-625-7237-16-1-e Kategoriler: ,

Kitap Hakkında

Sayfa Sayısı

eKitap

Yayınevi

Yazardan Direkt – Türkiye

Dil

Türkçe

ISBN

978-625-7237-16-1-e

Yayım Tarihi

2021

Yazar Hakkında

Serhan Dinçbaş

Serhan Dinçbaş

Yazar 1985 yılında Bursa’da doğdu. Uludağ Üniversitesindeki Biyoloji Lisansını birincilikle tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Moleküler Biyoloji ana bilim dalında aldı. Eğitim alanına yoğunlaşan hocamız, Biyoloji öğretmeni olarak görevine devam etmekle birlikte, aynı zamanda yaşamsal eğitim danışmanlığı adını verdiği bir danışmanlık sistemi üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kitap olarak vücut bulan bu sistemde danışanların ve aynı zamanda okurların, hayatın hangi evresi olursa olsun, hayat sınavına hazırlanma noktasında kendilerini keşfetmeleri amaçlanmaktadır.

Sınava Hazırlanma Sanatı; hayatı belirleyen ve kariyer hedeflerini yönlendirecek olan sınav hazırlığı sürecini, okurla sohbet ederek ve bunu yaparken de birçok bilgiyi paylaşan bir eser. Serhan Dinçbaş’ın eğitimci kimliği ve biyoloji konusundaki engin tecrübelerini bir araya getirdiği eserde hayatın belli konulara dikkat edilerek çok daha kolay ve değerli hale geldiği anlatılıyor.

“Hayat bir sınavsa o zaman bu sınava doğru hazırlanmak gerekmez mi?” sorusunu soran Sınava Hazırlama Sanatı; okura hayatın hangi evresinde ve hangi yaşta olursa olsun, henüz yapılacak çok fazla şey olduğunu söylüyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.